Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

Ana Ivanović najavila iznenađenje za 28. decembar! (foto)

25 prosinac 2016 18:15:38 Sportske.net Najnovije Vesti

Prema poslednjim informacijama, Ana Ivanović je odustala od učešća na turniru u Oklendu, koji počinje 2. januara, a nije izvesno ni da li ćemo je gledati na Australijan Openu u drugoj polovini narednog meseca. Podsetimo, Ana je ranije okončala prethodnu sezonu, kako bi se oporavila od povrede i spremno dočekala narednu godinu, ali izgleda da ćemo morati još da sačekamo na njen povratak. Ipak, Ivanovićeva je na Instagramu najavila jedno iznenađenje koje će obelodaniti 28. decembra, pa je tim povodom pozvala sve svoje fanove da tog dana posete njenu Fejsbuk stranicu. Happy Holidays to all my followers. I'd love you tune in to my official Facebook page on Wednesday the 28th at 6pm UK time: there is something that I'd like to share with you all then! See you then! Фотографија корисника Ana Ivanovic (@anaivanovic) дана 25. Дец 2016. у 2:24 PST

Vice Tenis Time25 prosinac 2016 18:15:38

Ads

Zvezda ima lepu priliku da nastavi seriju, pa sledi pakleni decembar!

18 studeni 2016 13:17:11 Sportske.net Najnovije Vesti

Crveno-beli su u četvrtak pred svojim navijačima savladali ekipu Milana i sada su na deobi devetog mesta sa Makabijem koji ima identični skor. U ovom formatu Evrolige nijedan meč nije lak, nema lakih protivnika, ali zato ima i dosta iznenađenje, što bi mogla da napravi i Zvezda u narednim mečevima. Već u narednom kolu, crveno-beli bi mogli da pokušaju da iznenade Anadolu Efes u Istanbulu, nakon čega u Beograd stiže Žalgiris. Delije sigurno dobro pamte meč iz Istanbula iz prošle sezone kada su crveno-beli propustili priliku da savladaju Efes u gostima pošto su izgubili poenom razlike - 85:84. Kasnije su crveno-beli kao domaćini savladali Turke i pokazali da imaju kvalitet da se nadigravaju sa njima. Nakon Efesa, u Beograd stiže Žalgiris koji od početka sezone ima samo dve pobede. Nakon toga, u zgusnutom decembru, Zvezda gostuje Feneru i Olimpijakosu, dok tri meča igra u Beogradu protiv Makabija, Real Madrida i moskovskog CSKA, što će definitivno biti najteži gosti u Beogradu. Prema procenema, crveno-beli bi mogli da budu zadovoljni sa tri pobede u narednim sedam mečeva, dok bi eventualna četiri trijumfa pokazala da je Zvezda ozbiljan kandidat za plasman u narednu rundu. Kakve su Vaše procene? Raspored Crvene zvezde do kraja godine: 24. novembar: Anadolu Efes - Crvena zvezda 2. decembar: Crvena zvezda - Žalgiris 8. decembar: Fenerbahče - Crvena zvezda 15. decembar: Crvena zvezda - Makabi 20. decembar: Olimpijakos - Crvena zvezda 22. decembar: Crvena zvezda - Real Madrid 29. decembar: Crvena zvezda - CSKA Moskva Пласман обезедио Sofascore резултати уживо //

Vice Košarka Time18 studeni 2016 13:17:11

Decembar se bliži, da li će on biti prvo Zvezdino pojačanje?

22 listopad 2016 12:44:59 Sportske.net Najnovije Vesti

A Crvena zvezda će ponovo biti aktivna na trržištu. Doduše, možda ne kao letos, ali se jedno ime već uveliko pominje kao novo pojačanje aktuelnog šampiona. U pitanju je pomalo zaboravljeni Srđan Vujaklija, koji je prošle godine u ovo vreme blistao u dresu čačanskog Borca, rešetao je mreže u Superligi, između ostalog iz Zvezdinu u onom senzacionalnom Kup trijumfu Čačana na Marakani od 5:1. Ta polusezona i partije koje je pokazivao Vujaklija, bile su i razlog što je Zvezda reagovala i letos praktično obezbedila transfer ovog igrača koji bi trebalo da se realizuje na zimu. Međutim, Vujaklije od tada nema na terenu u ekipi Borca, pa su novinari juče i na ovu temu pitali za mišljenje trenera Zvezde Miodraga Božovića. ''Prošlu utakmicu dali su tri gola (Borac - Spartak 3:3), znači našli su rešenje. Ne bih da komentarišem njega jer još nije fudbaler Zvezde. O njemu ćemo u decembru, ko bude ovde...'', zagonetan je Božović, a prenosi ''Žurnal''.

Vice Nogomet Time22 listopad 2016 12:44:59

Euro 2016 - Tim najiskusnijih (foto)

05 lipanj 2016 15:11:51 Sportske.net Najnovije Vesti

Još samo pet dana do početka Evropskog prvenstva u Francuskoj. Britanski portal "Squawka" napravio je još jednu ekipu od momaka koji će se naći u Francuskoj od 10. juna do 10. jula, a ovoga puta su u pitanju veterani. Tačnije, predstavljamo vam tim sačinjen od najiskusnijih fudbalera koji će se naći na predstojećem šampionatu "Starog kontinenta". Golman - Gabor Kirali Klub: Haladas Država: Mađarska Godine: 40 Datum rođenja: 1. april 1976. Najstariji igrač prestojećeg prvenstva Evope, od 1998. godine je u "internacionalnim vodama", a tokom svoje karijere branio je boje 10 različitih klubova. Karijeru je počeo pre 23 godine, upravo u redovima Haladasa u koji se vratio prethodnog leta. Desni bek - Eron Hjuz Klub: Melburn Siti Država: Severna Irska Godine: 36 Datum rođenja: 8. novembar 1979. Juče je protiv Slovaka odigrao svoj jubilarni stoti meč za reprezentaciju Severne Irske. Svoju karijeru je kao 18-godišnjak počeo u redovima Njukasla u kojem je uz Fulam proveo najveći deo svoje karijere. Centralni bek/Štoper - Rikardo Karvaljo Klub: Monako Država: Portugalija Godine: 38 Datum rođenja: 18. maj 1978. Sa 38 godina biće najstariji igrač "u polju" u Francuskoj, i verovatno će se Pepeom činiti tandem na štoperskim pozicijama Portugalije. Uprkos svojim godinama, i dalje je standardan u Monaku kao i u reprezentaciji, a ove sezone je za francuski klub odigrao 33 meča i postigao dva pogotka. Centralni bek/Štoper - Sergej Ignaševič Klub: CSKA Moskva Država: Rusija Godine: 36 Datum rođenja: 14. jul 1979. Uprkos svojim godinama, Ignaševič je i dalje jedan od najdominantnijih centralnih bekova u Rusiji, a često se nalazi i u postavi CSKA. Odigrao je 25 utakmica za Moskovljane ove sezone, posigavši tri gola, i najverovatnije će dodati još koji nastup na dosadašnjih 115 za nacionalni tim Rusije. Levi bek - Vjačeslav Ševčuk Klub: Šahtjor Donjeck Država: Ukraijina Godine: 37 Datum rođenja: 13. maj 1979. Od kako je zaigrao za Šaktjor 2005. godine, Ševčuk je uvek bio neizostavan deo urajinske reprezentacije. I pored svoj 37 godina, nema sumnje da će učestvovati u pokušaju Ukrajine da ostvari što bolji plasman na predstojećem šampionatu Evrope. Desni vezni - Zoltan Gera Klub: Ferencvaroš Država: Mađarska Godine: 37 Datum rođenja: 22. april 1979. Vratio se u Ferencvaroš 2014. godine nakon decenije proveden eu redovima Vest Broma i Fulama, a i pored toga što je na zalasku karijere i dalje je neizostavan deo mađarske ekipe. Na kratko se povukao iz reprezentacije još 2009. godine, ali se samo godinu dana kasnije vratio. U dresu reprezentacije postigao je 24 pogotka. Centralni vezni - Anatolij Timoščuk Klub: Kairat Alamti Država: Ukrajina Godine: 37 Datum rođenja: 30. mart 1979. Kapiten Ukrajine još od 2012. godine biće neizostavan u reprezentaciji i pored toga što je ušao u 38. godinu. Svojevremeno je branio boje Šahtjora i minhenskog Bajerna, a sada je u redovima Kazahstanskg Kairata. Centralni vezni - Tomaš Rosicki Klub: Arsenal Država: Češka republika Godine: 35 Datum rođenja: 4. oktobar 1980. Iako se nije naigrao u Arsenalu zahvaljujući povredama, sada je spreman da pomogne svojoj reprezentaciji. Biće bitan šraf Češke u pokušaju da se domognu eliminacionbe faze takmičenja. Levi vezni - Lučijan Sanmartean Klub: Al-Itihad Država: Rumunija Godine: 36 Datum rođenja: 13. mart 1980. Iako se ne očekuje da će dobiti ozbiljniju priliku da pomogne Rumunima da se domognu faze eliminacije, ipak se nalazi na spisku Vikotra Picurke. Tokom svoje 14. godina duge karijere, ispresecane povredama, Sanmartean je svega 20 puta nosio dres Rumunije. Napadač - Ejdur Gudjonsen Klub: Molde FK Država: Island Godine: 37 Datum rođenja: 15. septembar 1978. Legendarni Islanđanin je promenio 16 klubova tokom svoje karijere, a trenutno je u redovima Moldea. Najveći trage tokom svoje karijer je ostavio u redovima Čelsija, za koji je tokom šest godina postigao 78 golova. Verovatno i najpoznatiji fudbaler Islanda svih vremena, dobio je priliku da se na najbolji mogući način oprosti od reprezentacije i aktivnog igranja fudbala. Napadač - Robi Kin Klub: El Ej Galaksi Država: Republika Irska Godine: 35 Datum rođenja: 8. jul 1980. Prava inspiracija za sve ljubitelje najvažnije sporedne stvari na svetu širom Irske. Biće kapiten reprezentavije na predstojećem šampionatu, a i rekorder je po broju nastupa u nacionalnom dresu sa 143 nastupa za Irsku, a ujedno je i najbolji strelac svih vremena Irske sa 67 golova. Ostaće upamćen po nastupima za Totenhem i Liverpul, a u ekipi Galaksija kojoj se pridružio 2014. godine, jedan je od najboljih igrača, kako je u svojoj trećoj sezoni u klubu dobio i priznanje MVP-a.

Vice Nogomet Time05 lipanj 2016 15:11:51

SL: Borac - Crvena zvezda (KRAJ) (video)

18 svibanj 2016 19:11:43 Sportske.net Najnovije Vesti

Plej-of Superlige Srbije - 32. kolo Mesto i datum: Čačak, 18. maj 2016. Stadion: Gradski Gledalaca: Vreme početka: 17.00 Borac - Bajić, Tanasin, Krstić, Kostić (od 84' Obradović), Balabanović, Petraci, Zec, Zorić, Jovanović, Vujaklija (od 35' Bangura) (od 46' Adžović) Crvena zvezda - Kahriman, Petković, Rendulić, Luković, Ibanjez, Donald, Le Talek (od 67' Ristić), Srnić, Grujić (od 46' Plavšić), Katai, Vieira (od 79' Orlandić) Samo četiri minuta igre prošlo je do prve stopostotne prilike koju su domaći fudbaleri stvorili usled loše intervencije zadnje linije Crvene zvezde. Lazar Jovanović se pojavio iz drugog plana i izašao sam pred Damira Kahrimana ali je šutirao direktno u golmana Crvene zvezde koji je na vreme krenuo sa linije i skratio ugao. Francuski internacionalac Damjan Le Talek povredio se u sedmom minutu meča pa ostaje da se vidi hoće li uspeti da nastavi. Nije bilo kontakta i čini se da je Le Talek doživeo povredu lože leve noge. Najbolji strelac Crvene zvezde Hugo Vieira našao se u idealnoj prilici za postizanje gola u 9. minutu, pošto je izbegao ofsajd zamku i izbio pred Vladimira Bajića, ali je potom prebacio gol sa nekih osam, devet metara. 10' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Posle prekida u desetom minutu utakmice kapiten Borca Mario Maslać šalje loptu u sopstvenu mrežu pa Crvena zvezda stiče prednost u ranoj fazi meča. Vodeći pogodak Crvene zvezde možete pogledati OVDE! Gledamo jako dinamičnu utakmicu u Čačku ali za sada nema novih dobrih prilika, ako ne računamo slabašan udarac Huga Vieire iz prekida u 22. minutu. Uzburkale su se strasti u 27. minutu nakon jednog oštrijeg starta kapitena Borca Marija Maslaća na Marku Grujiću. Holanđanin Mičel Donald je pritrčao i nasrnuo na Maslaća pa su dvojica igrača razmenila i nekoliko udaraca u predelu lica ali je sudija Robert Kiš Čepegi odlučio da ih opomene žutim kartonima. Samo dva minuta nakon čarki na sredini terena Srđan Vujaklija ulazi u sjajnu priliku ali mu lopta beži pa Damir Kahriman uspeva da mu uđe u noge i intrveniše. Najbolju priliku u prvom delu posle viđenog gola beležimo u 31. minutu. Aleksandar Katai izlazi sam pred golmana Vladimira Bajića koji je već bio savladan ali drugi najefikasniji igrač crveno-belih šalje loptu preko prečke. Povredio se Srđan Vujaklija u momentu kada se našao u prilici trener Borca Milorad Kosanović mora da izvrši prinudnu promenu posle pola časa igre. Na terenu je fudbaler iz Sijera Leonea Mustafa Bangura. Manje od 60 sekundi prošlo je od trenutka kada je Mustafa Bangura ušao u igru a već se našao u prilici da zatrese mrežu Crvene zvezde. Na sreću Damira Kahrimana, napadač Borca kasni na centaršut pa ne uspeva da zahvati loptu i pošalje je u gol. 36' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Odmah nakon opasne akcije domaćih Crvena zvezda stiže do drugog pogotka na utakmici. Aleksandar Katai i Marko Petković su razmenili dupli pas pa je vezni fudbaler crveno-belih sa nekih 11 metara poslao loptu u mrežu Borca. Gol Aleksandra Kataija možete da pogledate OVDE! 45 +1' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Sve su prilike da će se Crvena zvezda revanširati Borcu za onaj ubedljiv poraz u Kupu, pošto Aleksandar Katai u prvom minutu nadoknade prvog dela igre postiže svoj drugi gol na meču a 19. u šampionatu! Drugi gol Aleksandra Kataija pogledajte OVDE! Mogli su crveno-beli i do 0:4 u 47. minutu prvog poluvremena ali golman Borca Vladimir Bajić refleksno interveniše na gol liniji posle udarca Aleksandra Kataija i uspeva da sačuva mrežu. DRUGO POLUVREME Dve promene su treneri Kosanović i Božović napravili u poluvremenu, a interesantno je da je strateg Borca ostavio usvlačionici igrača koji je u 30. minutu zamenio povređenog Srđana Vujakliju. Na startu drugog dela igre navijači Crvene zvezde koreografijom i pesmom pozdravljaju Aleksandra Jaćimovića, momka koji je stradao pre nepunih mesec dana uoči duela dva tima koji je potom odložen. Koreografiju navijača Crvene zvezde možete pogledati OVDE! Znatno manje uzbuđenja viđeno je na startu drugog poluvremena i može se reći da je pokušaj Luisa Ibanjeza u 64. minutu iz slobodnog udarca jedini detalj vredan pomena. U toj situaciji dobro je intervenisao golman Borca. Petnaest minuta pre kraja susreta domaći stižu do odlične prilike preko Darka Zorića ali ovaj posle dobrog lažnjaka šalje loptu tik pored desne stative gola Damira Kahrimana. 76' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Nepun minut nakon propuštene prilike Darko Zorić postiže prelep gol za Borac i smanjuje na 3:1. Prvotimac Borca našao se u teškoj situaciji ali je topovskim udarcem pogodio bliži ugao Borčevog gola pa se lopta od prečke odbila u mrežu. 77' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ekspresan odgovor crveno-belih nakog pogotka domaćih. Aleksandar Katai kompletira het-trik i stiže do 20. pogotka u sezoni, a Crvena zvezda vraća tri gola razlike u odnosu na Borac. U završnici utakmice viđeno je još nekoliko dobrih prilika. Balabanović je deset minuta pre kraja mogao do gola, dok je Aleksandar Katai iz slobodnog udarca bio precizan ali je udarac bio nedovoljno snažan da bi se savladao Bajić. 90+1' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rezervista Petar Orlandić postavio je konačan rezultat utakmice u prvom minutu nadoknade vremena postiže gol za konačnih 5:1 i novu pobedu Crvene zvezde u domaćem šampionatu.

Vice Nogomet Time18 svibanj 2016 19:11:43

SL: Borac - Crvena zvezda (UŽIVO)

18 svibanj 2016 17:02:23 Sportske.net Najnovije Vesti

Plej-of Superlige Srbije - 32. kolo Mesto i datum: Čačak, 18. maj 2016. Stadion: Gradski Gledalaca: Vreme početka: 17.00

Vice Nogomet Time18 svibanj 2016 17:02:23

Malbašić: "Spremamo se za Borac bez tenzije"

12 svibanj 2016 14:13:22 Sportske.net Najnovije Vesti

Jučerašnja pobeda Partizana u finalu Kupa Srbije učinila je da i četvrta pozicija superligaške tabele dobije na značaju pošto će ekipa na kraju sezone zauzme to mesto obezbediti plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope. Fudbaleri Vojvodine trenutno drže četvrto mesto i cilj im je da sa dve pobede u poslednja dva kola plej-ofa osiguraju barem ostanak na toj poziciji jer Radnički iz Niša i Borac dišu za vratom. "Posle dve pobede na dva teška gostovanja, atmosfera u ekipi je zaista dobra i mnogo prijatnija nego nakon utakmice protiv Voždovca. Logično, sada smo u mnogo boljoj poziciji, pa nema nikakve tenzije i u miru se pripremamo za utakmicu protiv Borca" kaže Filip Malbašić. Ekipa Nenada Lalatovića u subotu dočekuje Borac, dok u poslednjem kolu gostuje Partizanu, pa svi u Novom Sadu očekuju da će trijumf nad Čačanima biti dovoljan da se obezbedi plasman u Evropu. "Borac je dobra ekipa i tokom čitave sezone su bili pri vrhu tabele, tako da nam sigurno ni u subotu neće biti lako. Nadamo se da ćemo odigrati na istom nivou kao i na prethodne dve utakmice i ukoliko tako bude, uveren sam da ćemo na kraju biti zadovoljni" zaključio je Malbašić. Utakmica 36. kola plej-ofa Superlige između Vojvodine i Borca igra se u subotu od 19 časova na stadionu "Karađorđe".

Vice Nogomet Time12 svibanj 2016 14:13:22

Partizan - Borac (KRAJ)

28 travanj 2016 19:07:56 Sportske.net Najnovije Vesti

Superliga, plej-of 33. kolo Stadion Partizana Gledalaca: oko 4000 Partizan - Šaranov, Bandalovski, M. Stevanović, Jovanović, Bogosavac, Everton, Ilić (C), Brašanac, Golubović, Mihajlović, Božinov Borac - Bajić, Tanasin, Krstić, Maslać, Kostić, Balabanović, Petrazzi, Jovanović, Zorić, Zec, Vujaklija Prvo poluvreme Bez prilika u prvih 5 minuta, Partizan uglavom ima loptu u svom posedu, ali bez konkretnih napada. U 7. minutu prvi dobar napad Partizana, Ilić je dodao loptu na levu stranu gde je bio Bogosavac, a ovaj je centrirao iz prve, međutim, niko nije uspeo da je zahvati. Ilić i Božinov su napravili odličnu akciju u 11. minutu, lopta je došla do Golubovića koji nije uspeo da savlada golmana Borca, loše je šutirao, propala je do sada najbolja prilika za Partizan. Božinov je ponovo opasan po gol Borca, uposlio je Golubovića u 18. minutu, ali mladi fudbaler Partizana je ponovo loše šutirao, ovoga puta glavom preko gola. Solidan napad Partizana, Ilić je malo zakomlikovao u šesnaestercu gostiju, pa je nakon dodavanja ka Mihajloviću lopta izgubljena, Borac je ponovo došao do daha. Golubović je pravi tragičar u dosadašnjem delu utakmice, u 37. minutu nakon udarca Božinova lopta je došla do njega, ali je ponovo loše šutirao, ostalo je 0:0. Velika greška golmana Partizana, Šaranova, dodao je loptu protivničkim fudbalerima, Vujaklija je propustio sasvim solidnu priliku, na kraju je Jovanović dobro intervenisao. Prvo poluvreme se bliži kraju, Partizan sve manje napada ka golu Borca, igra se uglavnom na sredini terena. Goooooooooool! Golubović uspeva konačno da postigne gol, šutirao je Mihajlović, odbranio je Bajić, a na pravom mestu našao se mladi fudbaler Partizana - 1:0! Kraj prvog poluvremena, Partizan je bio nadmoćniji, rekli bismo da je rezultat realan nakon prvog dela. Drugo poluvreme Velika prilika za Borac nakon kornera, Maslać je šutirao, lopta je pogodila stativu i odbila se u gol-aut. Najbolja prilika za Čačane u ovom meču, barem za sada, Partizan je imao sreće, jako je loše branio i ovaj prekid. Mogao je Partizan do gola, imali su dovoljno prostora, Brašanac je šutirao, ali nije uspeo da dovede domaće do velike prednosti. Borac se sve više otvara, Partizan ima sve više prostora da napadne i da reši ovu utakmicu, ali se ništa još uvek nije desilo, stoji rezultat iz prvog poluvremena - 1:0 za Partizan. Penal za Partizan, 72. minut! Mihajlović je probio po levoj strani, ušao u kazneni prostor, pao je, a Anđelković je pokazao na belu tačku. Brašanac je siguran izvođač, 2:0! Iako smo mislili da će Borac krenuti malo ofanzivnije nakon ovog gola, izgleda da im je cilj da do kraja utakmice prime što manje golova. U toku je 83. minut, Partizan i dalje vodi sa 2:0. Veoma smo blizu kraja meča, Borac se pomirio sa porazom. KRAJ!!!

Vice Nogomet Time28 travanj 2016 19:07:56

Partizan - Borac (UŽIVO)

28 travanj 2016 17:14:15 Sportske.net Najnovije Vesti

Superliga, plej-of 33. kolo Stadion Partizana Gledalaca: oko 4000 Partizan - Šaranov, Bandalovski, M. Stevanović, Jovanović, Bogosavac, Everton, Ilić (C), Brašanac, Golubović, Mihajlović, Božinov Borac - Bajić, Tanasin, Krstić, Maslać, Kostić, Balabanović, Petrazzi, Jovanović, Zorić, Zec, Vujaklija Prvo poluvreme Bez prilika u prvih 5 minuta, Partizan uglavom ima loptu u svom posedu, ali bez konkretnih napada. U 7. minutu prvi dobar napad Partizana, Ilić je dodao loptu na levu stranu gde je bio Bogosavac, a ovaj je centrirao iz prve, međutim, niko nije uspeo da je zahvati. Ilić i Božinov su napravili odličnu akciju u 11. minutu, lopta je došla do Golubovića koji nije uspeo da savlada golmana Borca, loše je šutirao, propala je do sada najbolja prilika za Partizan.

Vice Nogomet Time28 travanj 2016 17:14:15

Bugarin Jordanov pojačao Borac! (video)

03 veljača 2016 18:50:44 Sportske.net Najnovije Vesti

U pitanju je 27-godišnji bugarski internacionalac Ilijan Jordanov, koji će pojačati konkurenciju na krilnim pozicijama. U dosadašnjoj karijeri nastupao je za Botev, Ljubimets 2007, Lokomotivu iz Plovdiva, Levski i Denizlispor, a u redove Borca dolazi iz Lokomotive. On se danas priključio ekipi na priopremama na Ohridu, gde je Borac juče doživeo poraz od surduličkog Radnika rezultatom 2:0. Pre Jordanova, Borac su ove zime pojačali i Miloš Krstić, Ivan Todorović, Mario Maslać, Miroljub Kostić, Milorad Balabanović, Lazar Jovanović i Boris Bulajić, a došlo je i do promene na klupi, pošto je Milorada Kosanovića nasledio Ljubiša Stamenković. U prilogu možete da pogledate deo repertoara najnovijeg pojačanja čačanskog superligaša.