Tornado vrijeđao Musu, sudac ih do jednog potjerao s tribine

Proizvod izvora vijesti obnavljaju

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

17 veljača 2017 19:15:41 24sata.hr najnovije vijesti

U posljednjoj četvrtini polufinala Kupa Hrvatske, koji je Cedevita dobila 92-75, Džanan Musa krenuo je izvoditi slobodna bacanja. Navijači Zadra počeli su ga vrijeđati, pa su suci ispraznili tribinu Cijeli članak o Tornado vrijeđao Musu, sudac ih do jednog potjerao s tribine

Vice Sport Time17 veljača 2017 19:15:41

Ads

Sudac Ante Zeljko: Do diplome ili svjedodžbe u ratu se moglo uz pomoć jednog svjedoka, a Sandru Zeljko ne mogu komentirati - moj brat je nikada nije priznao

0.33172655 14 ožujak 2017 16:31:05 Slobodna Dalmacija

Sandra Zeljko, donedavna tajnica u Uredu premijera Andreja Plenkovića i glavna svjedokinja u istrazi protiv SDP-ovca Tomislava Sauche o isplatama dnevnica u Vladi, srednjoškolsku spremu stekla je rješenjem Općinskog suda u Vukovaru 19. studenoga 1992. U rješenju stoji kako ono &q...

Vice Sve vijesti Time14 ožujak 2017 16:31:05

'Policajci su ga silom priveli jer je vikao, vrijeđao ih i psovao...'

0.32778698 14 prosinac 2016 17:10:35 24sata.hr najnovije vijesti

Policajci su muškarcu izdali upozorenje, a potom i zapovijed da prestane narušavati javni red i mir, no on se na to oglušio i nastavio i dalje vrijeđati, priopćila je policija

Vice Nogomet Time14 prosinac 2016 17:10:35

Stravičan napad morskih pasa: Danima ih jeli jednog po jednog

0.32778698 29 kolovoz 2016 21:00:27 24sata.hr najnovije vijesti

Tijekom II. sv. rata avijatičari su potaknuli razvoj tzv. repelenata za morske pse, a da bi ih umirili znanstvenici koji nisu uspjeli otkriti što ih odbija - dali su im ružičastu tabletu kao placebo

Vice Nogomet Time29 kolovoz 2016 21:00:27

Jedvajev trener nije htio na tribine, sudac prekinuo meč

0.32778698 21 veljača 2016 18:32:33 Sport

Utakmica između Bayera iz Leverkusena i Borussije iz Dortmunda prekinuta je na 15 minuta sredinom drugog poluvremena jer je trener "apotekara" Roger Schmidt odbio otići s travnjaka

Vice Sport Time21 veljača 2016 18:32:33

Sudac se ozlijedio, a zamijenio ga je 83-godišnjak s tribina

0.3277315 13 siječanj 2016 14:31:25 Sport

Linijski sudac se ozlijedio na utakmici zbog silovite kiše koja je padala, a u pomoć je uskočio 83-godišnji gledatelj, kvalificirani linijski sudac s dugogodišnjim isustvom

Vice Sport Time13 siječanj 2016 14:31:25

Vučević: Nisam vrijeđao suce; izvještaj je istina. Sram ih bilo

0.3277315 07 prosinac 2015 16:11:24 Sport

Želim naglasiti da sam se tu referirao isključivo na glavnog suca i na četvrtog suca (Dalibor Conjar). To što sam rekao ne odnosi se na pomoćne suce, kaže Vučević

Vice Sport Time07 prosinac 2015 16:11:24

Paulo Wanchope potukao se na tribini, razdvajali ih zaštitari

0.3188261 12 kolovoz 2015 11:05:42 Sport

Paulo Wanchope nervozno je reagirao nakon što ga je jedan gledatelj utakmice U-23 momčadi Kostarike i Paname gurnuo na skupljača lopti). Krenula je tučnjava

Vice Sport Time12 kolovoz 2015 11:05:42

Nazvao policiju, vrijeđao ih i tražio da ga dođu alkotestirati

0.3019606 25 ožujak 2015 12:35:48 News

Zadar: Izmjerili su mu 1,4 promila alkohola u krvi, ali u sklopu obrade zbog vrijeđanja i omalovažavanja službene osobe, tj. narušavanja javnog reda i mira

Vice Nogomet Time25 ožujak 2015 12:35:48

Studenti kroz hotel prošli kao tornado, uništili ga do temelja

0.28044817 03 ožujak 2015 20:19:33 24sata.hr najnovije vijesti

Članovi studentskog bratstva iz Michigana odmorište su pretvorili u pustoš nakon što su totalno uništili 45 soba i uzrokovali štetu od vrtoglavih tri milijuna kuna...

Vice Nogomet Time03 ožujak 2015 20:19:33

Može li Bravo do još jednog rekorda?

0.2622296 03 siječanj 2015 11:42:59 Sportske.net Najnovije Vesti

Ukoliko nastavi 'ovim tempom' čileanski golman bi mogao da postane čovek koji je primio najmanji broj golova u jednoj sezoni u istoriji španskog fudbala.