Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

Kakav kiks Danijela Subašića! (video)

11 ožujak 2017 19:26:32 Sportske.net Najnovije Vesti

Pri vođstvu 'Kneževa' od 2:0, Danijel Subašić se svojom brljotinom pobrinuo da završnica utakmice 29. kola na stadionu "Luj II" bude neizvesna. Dijego Roljan je kaznio kardinalnu grešku Srbina sa hrvastkim državljanstvom i smanjio na 2:1, ali se na sreću lidera francuskog šampionata rezultat nije menjao do kraja.

Vice Nogomet Time11 ožujak 2017 19:26:32

Ads

Danijela Martinović pobjegla od splitske kiše, evo gdje je osvanula

05 ožujak 2017 14:58:27 Slobodna Dalmacija

Danijela Martinović od splitske je južine i kiše pobjegla - na snijeg! Prve dane ožujka pjevačica provodi u talijanskom skijaškom raju Livignu, gdje je odlučila sebe počastiti "zadnjim snuiježnim udarcem" prije proljeća. Danijela je, naime, strastvena skijašica, a o talijanski...

Vice Sve vijesti Time05 ožujak 2017 14:58:27

Danijel Rafaelić: HAVC-u što prije omogućiti normalan rad

16 veljača 2017 23:53:24 News

Ja sam samo jedan čovjek koji je na mjesec dana podmetnuo leđa da ne bi bila 'rupa', a zapravo sam jako počašćen, istaknuo je vršitelj dužnosti ravnatelja Hrvatskog audio-vizualnog centra

Vice Nogomet Time16 veljača 2017 23:53:24

Danijela voli barabu, a to nije lako

13 svibanj 2016 12:06:43 Slobodna Dalmacija

Volim barabu, moju budalu, moju budalu nebitno u kojem izdanju! Volite li i vi barabu kao Danijela Martinović u svojoj novoj pjesmi? Kažu ljubav je nepredvidiva, a voljeti barabu nije lako. Stoga je i Danijela posljednjih tjedana bila na pravim mukama. Skoro je izgubila glavu za dvojicom zgodn...

Vice Sve vijesti Time13 svibanj 2016 12:06:43

HEROJ DANA - Danijel Aleksić! (video)

29 veljača 2016 00:01:55 Sportske.net Najnovije Vesti

Danijel Aleksić se konačno pronašao u Sent Galenu nakon lutanja u Đenovi, Grojter Firtu, Sent Etjenu i Gdanjsku. Ovaj 24-godišnji fudbaler odigrao je briljantnu utakmicu protiv Lugana i sa dva gola i jednom asistencijom bio najzaslužniji za remi rezultatom 3:3. Aleksić je najpre asistirao u sedmom minutu, da bi potom pogodio u 17, a najlepši trenutak na meču viđen je u 80. minutu kada je Aleksić namestio loptu na nekih dvadesetak metara i topovskim udarcem poslao loptu u same rašlje. Inače, Aleksić ove sezone ima skor od osam golova i dve asistencije po čemu je najefikasniji u svojoj ekipi. Alal vera majstore, samo nastavi ovako da skidaš paučine!

Vice Nogomet Time29 veljača 2016 00:01:55

Danijela u Lisinskom sprema pravo iznenađenje

19 veljača 2016 21:59:41 Slobodna Dalmacija

Danijela Martinović na poseban će način proslaviti mjesec ljubavi. Na koncertu u Lisinskom, Jednu za ljubav, u nedjelju 28. veljače, pridružit će joj se Petar Grašo. Popularni glazbenik nedavno je održao veliki koncert u Splitu na kojem Danijela zbog obaveza nije bila, no on će nakon povratka iz susjedne Slovenije na veliku radost Danijele i publike zapjevati u Lisinskom. "Mala ipak sam tu za tvoj koncert! Ja ne mogu samo doć, sidit i gledat, ja moran nešto i zapivat!” riječi su kojima je riječima Petar razveselio Danijelu. Publika će dvoje glazbenika i dugogodišnjih partnera vidjeti zajedno na pozornici, a osim Petra Graše kao poseban gost pojavit će se i Tonči Huljić.

Vice Sve vijesti Time19 veljača 2016 21:59:41

Najtužnija slika Partizanovog proleća (foto)

11 prosinac 2015 00:47:49 Sportske.net Najnovije Vesti

Slika govori više od hiljadu reči... Naše proleće pic.twitter.com/4LTzpO9S5l — El Pistolero (@DejanSt6) December 10, 2015

Vice Nogomet Time11 prosinac 2015 00:47:49

Monaco traži golmana: Danijel Subašić dobiva konkurenciju

12 studeni 2015 13:12:53 24sata.hr najnovije vijesti

Danijel Subašić ove je sezone u 13 kola Ligue 1 primio 18 golova. U cijeloj prošloj sezoni primio ih je 26. Monaco je odlučio dovesti pravu konkurenciju Subašiću

Vice Sport Time12 studeni 2015 13:12:53

Razgoropadio se Danijel Aleksić!

19 srpanj 2015 18:19:46 Sportske.net Najnovije Vesti

Sent Galen je na premijeri takmičerske sezone ugostio Lugano, Danijel Aleksić nije bio u startnoj postavi, dobio je priliku u podlsnjih 25 minuta utakmice pri rezulatu 0:0 i iskoristio je na najbolji mogući način. Bivši napadač novosadske Vojvodine je u intervalu od 78-og i 82-og minuta meča postigao dva gola i tako doneo pobedu svom timu od 2:0. Ipak, valja istaći da su gosti dva minuta pre vodećeg gola Sent Galena ostali sa igračem manje na terenu zbog crvenog kartona Josipovića, ali taj detalj nikakao neće uticati da Danijel Aleksić ponese titulu junaka utakmice. Srbin je na čelu liste strelaca švajcarske Superlige nakon prvog kola sa dva postignuta gola.